Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 Apie brand book ir kodėl Jūsų įmonei jo reikia

Naujausi

3 patarimai perkant fotografavimo paslaugas

Kad būsimas ar jau esamas klientas galėtų labiau susipažinti su Jūsų vykdoma veikla ir paslaugomis jam svarbi vaizdinė informacija

Kaip teisinga komunikacija padėjo verslui išvengti sezoniškumo ir 20 proc. padidinti klientų srautus

Į mus, komunikacijos agentūrą „Media dia“ kreipėsi klientas, įvardijęs keturias užduotis

5 Patarimai sėkmingai video turinio komunikacijai Facebook‘e

Svarbu, kad kuriant video turinį apgalvotumėte, kas yra įdomu Jūsų auditorijai.

Apie Brand Book’us ir jų vertę informacijos netrūksta, tačiau jei visgi girdite apie tai pirmąjį kartą – tęskite toliau. Brand book tai prekės ženklo stiliaus knyga, kurioje detaliai aprašoma kaip prekės ženklas ir jo firminio stiliaus detalės turi būti naudojamos ateityje su logotipu dirbsiančiam dizaineriui. Šis taisyklių rinkinys padeda išlaikyti prekės ženklo vientisumą, palengvina prekės ženklo priežiūrą ir paspartina jo vystymą, o tai, tikėtina, padės tapti lengviau atpažįstamais auditorijai.

Prekės ženklo firminio stiliaus knyga, kas tai?

Turbūt nereikia rašyti ir apie logotipo atpažįstamumo naudą jums, prekės ženklo savininkui. Šiandien yra šimtai ar net tūkstančiai atliktų mokslinių prekės ženklo vertės tyrimų, kuriuose aiškinama, kaip svarbu tvirtas, pastovus ir atpažįstamas logotipas. Būtent Brand book šį tvirtą pamatą ir padeda jums sukurti, nes jame lyg DNR tyrime aprašyta prekės ženklo istorija, išvaizda ir filosofija. Brand book tai instrukcija, leidžianti detaliai apibrėžti tiek žodinius, tiek ir vaizdinius firminio stiliaus elementus.

Kodėl jums reikia Brand book vadovo?

Iliustruokime šiuos žodžius pavyzdžiu – Apple. Vien išgirdus šį pavadinimą mintyse švysteli ir Apple atkasto obuolio logotipas. Šį prekės ženklą pažįstančiam žmogui net nereikia matyti logotipo, kad jis galėtų atpažinti juo žymimas prekes, spaudos ar skaitmeninius produktus, pavyzdžiui, naudojimosi instrukcijos.

Akivaizdu, kad visame pasaulyje išplitusi kompanija nesinaudoja tik vienos dizaino agentūros paslaugomis. Vietoje to, visi Apple atstovai naudojasi viena firminio stiliaus Brand book knyga, kuri jiems visiems leidžia derėti, leidžia būti vienu ir atpažįstamu, o todėl keliančiu savo vertę, prekės ženklu.

Kas aprašoma Brand book’e?

Kai jau suprantame Brand book’o esmę ir vertę, išsiaiškinkime kas jame tiksliai apibrėžiama. Prekės ženklo firminio stiliaus knyga paprastai kuriama scheminiu ir didaktiniu būdu, kuomet visi prekės ženklą sudarantys elementai yra aprašomi ir iliustruojami. Šriftas, spalva, vizualinė raiška, tarpai, prekės ženklo naudojimo būdai, pavyzdžiui, spalvota, negatyvi ir nespalvota versija, neteisingi logotipo naudojimo pavyzdžiai ir visos kitos vizualiam logotipo vientisumui svarbios detalės.

Gerieji Brand book’ų pavyzdžiai

Toliau rasite geruosius Brand book arba kitaip prekės ženklo firminio stiliaus knygų pavyzdžius. Taip, tai gerai visiems žinomi tarptautiniai prekės ženklai, todėl iš jų galime daug pasimokyti. Su vos keliais pokyčiais besikeičiančiai auditorijai įtikti jų logotipai dešimtmečiais buvo naudojami praktiškai tie patys. Šiandien užtenka pamatyti vos kamputį ar, neišprususiai akiai pasirodytų, nereikšmingą logotipo detalę, kaip spalvą ar formą, ir mes akimirksniu atpažinsime prekės ženklą.

Taigi jūsų dėmesiui „Coca Cola“, „Facebook“, „Nike“, „Walmart“, „Starbucks“, ir šefo „Jaime Oliver“ prekės ženklai.

Mano nuomone „Nike“ ir „Barnes & Noble“ pavyzdžiai čia yra vieni išsamiausių, o 1998 m. kurtas “Nickelodeon” Brand book’ą suprastų net ir vaikas!

  1. Nike Football prekinio ženklo vadovas 2009
  2. Facebook prekinio ženklo vadovas 2016
  3. Wallmart prekinio ženklo vadovas
  4. Coca Cola ženklo vadovas 2017
  5. Starbucks prekinio ženklo vadovas
  6. Barnes & Noble prekinio ženklo vadovas 2012
  7. Nickelodeon ženklo vadovas
  8. Jamie Oliver prekinio ženklo vadovas
Trying to access array offset on value of type null in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/Internal/PageAssets.php:202