Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 5 Patarimai sėkmingai video turinio komunikacijai Facebook‘e

Naujausi

3 patarimai perkant fotografavimo paslaugas

Kad būsimas ar jau esamas klientas galėtų labiau susipažinti su Jūsų vykdoma veikla ir paslaugomis jam svarbi vaizdinė informacija

Kaip teisinga komunikacija padėjo verslui išvengti sezoniškumo ir 20 proc. padidinti klientų srautus

Į mus, komunikacijos agentūrą „Media dia“ kreipėsi klientas, įvardijęs keturias užduotis

Apie brand book ir kodėl Jūsų įmonei jo reikia

Apie Brand Book’us ir jų vertę informacijos netrūksta, tačiau jei visgi girdite apie tai pirmąjį kartą – tęskite toliau.

 1. Kelkite video tiesiai į Facebook
  Jei jau turite susikūrę verslo paskyrą Facebook socialiniame tinkle, kelkite video turinį tiesiai į Facebook platformą, nes dalinimasis turiniu iš kitų puslapių (pvz. Youtube, Vimeo nuoroda), sumažina natūralų įrašo pasiekiamumą – tai yra žmonių, kurį jį pamatys kiekį. Tiesiogiai į Facebook‘ą įkeltas video turinys bus net 4 kartus efektyvesnis, lyginant su video nuorodomis iš kitų šaltinių.
 2. Atkreipkite žiūrovo dėmesį per pirmas 4 vaizdo įrašo sekundes
  Jei kuriate video turinį, skirtą publikuoti socialiniame tinkle Facebook, auditorijos dėmesį patraukti turite per pirmas 4 sekundes. Jei vartotojams patiks pirmieji pamatyti vaizdai, potencialiai, jie gali peržiūrėti visą Jūsų sukurtą video turinį.
 3. Apgalvokite video trukmę
  Taip kaip skiriasi visos internetinės reklamos platformos bei socialiniai tinklai, skiriasi ir turinys, kuris atitinkamoje platformoje gali būti talpinamas. Efektyviausias video turinys Facebook‘e yra iki 20 sekundžių trukmės, tad kuriant, filmuojant bei montuojant rekomenduojame apgalvoti, ką norite parodyti ar pasakyti, kaip įmanoma trumpiau ir aiškiau.
 4. Naudokite subtitrus
  Jei reklaminiame vaizdo klipe yra nufilmuotas interviu, pokalbis ar naudojamas kitos formos audio turinys, rekomenduojame keliant įrašą į Facebook platformą ,naudoti subtitrus. Ar žinote, kad apie 85% Facebook naudotojų mobiliuosiuose įrenginiuose žiūri vaizdo įrašus be garso?
 5. Pasinaudokite tiesioginės video transliacijos funkcija (Facebook Live)
  Tiesioginės video transliacijos yra unikalus formatas, kuris parodo tai, kas svarbiausia šią akimirką ir padeda vartotojams įsitraukti į turinį. Tiesioginės transliacijos sulaukia žymiai ilgesnių peržiūrų, nei įkeltas vaizdo klipas.

Svarbu, kad kuriant video turinį apgalvotumėte, kas yra įdomu Jūsų auditorijai. Sėkmingas ir įtraukiantis video turinys Facebook‘e gali plisti kaip virusas! Jis skatina vartotojus labiau įsitraukti į jūsų publikuojamą turinį, kelia pasitikėjimo jausmą, tad padeda padidinti žinomumą ir konversijas.

Trying to access array offset on value of type null in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/Internal/PageAssets.php:202