Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 3 patarimai perkant fotografavimo paslaugas

Naujausi

Kaip teisinga komunikacija padėjo verslui išvengti sezoniškumo ir 20 proc. padidinti klientų srautus

Į mus, komunikacijos agentūrą „Media dia“ kreipėsi klientas, įvardijęs keturias užduotis

5 Patarimai sėkmingai video turinio komunikacijai Facebook‘e

Svarbu, kad kuriant video turinį apgalvotumėte, kas yra įdomu Jūsų auditorijai.

Apie brand book ir kodėl Jūsų įmonei jo reikia

Apie Brand Book’us ir jų vertę informacijos netrūksta, tačiau jei visgi girdite apie tai pirmąjį kartą – tęskite toliau.

Kad būsimas ar jau esamas klientas galėtų labiau susipažinti su Jūsų vykdoma veikla ir paslaugomis jam svarbi vaizdinė informacija, kurią peržvelgęs per keletą sekundžių galėtų susidaryti bendrą nuomonę, apie tai kuo Jūsų įmonė užsiima ir ką gali pasiūlyti savo klientams. Nuotraukos yra puikus būdas pasiekti šį tikslą. Tačiau, norint gero rezultato, prieš užsisakant fotografavimo paslaugas yra naudinga apgalvoti kelis žingsnius į priekį.

1. Apmąstykite savo vizija

Prieš užsakant fotografavimo paslaugas yra svarbu labai tiksliai susidėlioti viziją, kas turėtų būti fotografijose, kurias pamatęs klientas susidarytų apie Jus teigiamą nuomonę. Esate savo verslo ekspertas ir daug geriau žinote savo įmonės stipriąsias puses ir ką norėtumėte išryškinti fotografijų pagalba. Apmąstę, ką norite jomis iškomunikuoti ir perdavę šią informaciją fotografui, galite tikėtis geresnio galutinio rezultato.

2. Pasirūpinkite suderinamumu

Neužtenka vien tik turėti idėją. Taip pat reikia apgalvoti, kaip ji sąveikaus su kitomis Jūsų įmonės naudojamomis vizualinėmis priemonėmis. Verta pasirūpinti, kad tai būtų suderinta ir su Jūsų bendromis pateikiamomis nuotraukomis spaudoje, internetiniuose puslapiuose, lankstinukuose ir kituose komunikacijos kanaluose.

3. Perteikite informaciją fotografui kuo aiškiau

Kuo tiksliau pateikiama informacija fotografui, tuo tiksliau jis gali atlikti jam patikėtą darbą. Fotografas siekia pateikti Jums Jūsų lūkesčius atitinkančias fotografijas ir kuo daugiau informacijos suteiksite, apie tai kokie jie yra ir kaip juos būtų galima pasiekti, tuo sklandžiau vyks bendradarbiavimas.

Trying to access array offset on value of type null in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/Internal/PageAssets.php:202