Apie kūrėją

„Pažymėtas.lt” – tau brangūs daiktai nuo šiol daug saugesni

Pamestų-rastų daiktų klausimas buvo ir bus aktualus visada. Vieni pameta, kiti randa, o dar iš kitų – pavogia. Siekdami spręsti šią opią problemą, sukūrėme elektroninę daiktų žymėjimo sistemą „pazymetas.lt“.

Kaip veikia „pazymetas.lt”?

„Pazymetas.lt” – tai galimybė visus brangius daiktus susieti su savimi. Priskirti sau ir juos saugoti. Visi daiktai, kurie yra tau vertingi, gali būti pažymėti ir susieti su tavimi per elektroninį paštą ar kitą identifikavimo sistemą. Jei pažymėtą daiktą pamesi, jį radęs asmuo gali suvesti kodą į „pazymetas.lt” sistemą ir parašyti tau privačią žinutę. Tai lengvas ir paprastas būdas komunikuoti. Pavyzdžiui, festivalyje radai pamestus raktus. Ant jų pastebėjai „pazymetas.lt” raktų pakabuką, kuriame matai kodą. Jį suvedi „pazymetas.lt” svetainėje ir gali parašyti raktų savininkui. Žinutė gali būti elementari, kad ir: „labas, radau tavo raktus”. Savininkas, atgavęs sau brangų daiktą, jį radusiam žmogui gali nupirkti mini dovaną ar paslaugą.

„Daiktų žymėjimo idėja iki šiol buvo gan siaura. Žmonės dažniausi

Skaitmeninės paslaugosReklama ir komunikacijaProdukto, pakuotės ir pramoninis dizainas

Atsiliepimai

Pažymėtas.lt projektas mūsų nuomone yra unikalus savo idėja, skirtas padėti žmonėms lengviau surasti jų daiktus. Šią sistemą teko išbandyti realybėje pametus raktus, džiaugiamės, kad sistema puikiai suveikė ir pamestus raktus atgavome. Skatiname visus jungtis prie šios puikios idėjos, naudotis ja ir taip apsaugoti savo turtą.

Edgaras Poškauskas
UAB LEDOK
Edgaras Poškauskas

Rekomenduojame šią sistemą išbandyti savo patirtimi, nes atlieka savo pagrindinią funkciją puikiai. Belieka palinkėti daugiau partnerių ir vartotojų. 

Mindaugas Jonuška
UAB Printo
Mindaugas Jonuška