Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetExists($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:148Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetGet($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:114Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetSet($name, $route) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:130Return type of Aura\Router\RouteCollection::offsetUnset($name) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:162Return type of Aura\Router\RouteCollection::count() should either be compatible with Countable::count(): int, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:174Return type of Aura\Router\RouteCollection::getIterator() should either be compatible with IteratorAggregate::getIterator(): Traversable, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/RouteCollection.php:186rtrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/vendor/aura/router/src/Router.php:103 Komunikacijos agentūra MEDIA DIA

Apie kūrėją

Komunikacijos agentūra MEDIA DIA

Komunikacijos agentūra

+3706 712 8585 www.mediadia.lt

MEDIA DIA

Klaipėdoje įsikūrusi komunikacijos agentūra, dirbanti su verslo klientais ir organizacijomis.

Agentūra specializuojasi šiose srityse:

  • strateginė rinkodara ir komunikacija, ryšiai su visuomene (strategija, analizė, konsultacijos)
  • vaizdo, foto, grafinio dizaino produkcija
  • komunikacijos ir rinkodaros mokymai

MEDIA DIA analizuoja ir parengia verslo rinkodaros ir komunikacijos strategiją, padeda ją įgyvendinti, veda bendravimo su žiniasklaida, rinkodaros mokymus verslui, profesionaliai konsultuoja verslo komunikacijos ir rinkodaros temomis.

Agentūra MEDIA DIA organizuoja ir moderuoja žiniasklaidos konferencijas, valdo komunikacijos krizes, viešina įvairius projektus, renginius, festivalius žiniasklaidoje, padeda didinti naujo verslo, paslaugos ar produkto žinomumą tikslinėse auditorijose, rašo ir platina pranešimus žiniasklaidai, inicijuoja temas žiniasklaidoje. MEDIA DIA taip pat teikia vaizdo ir foto produkcijos, grafinio dizaino paslaugas: kuria verslo vizualųjį identitetą (brandbook).

Grafinis dizainasReklama ir komunikacijaProdukto, pakuotės ir pramoninis dizainasFotografijaVideo ir kitos medijos

Atsiliepimai

Teisingi veiksmai rinkoje svarbu, o veiklos pradžioje – dažnai ir lemiami. Šios komandos profesionalumas, atliekamų darbų kokybė ir greitas reagavimas į nestandartines situacijas buvo mums ta pagalba, kurios dėka „Atostogų parko“ prekinis ženklas yra stiprus, įmonės reprezentavimas išorėje puikus, džiaugiamės nuolat didėjančiais klientų srautais ir augančiomis pajamomis. „Media Dia“ pagalba mums – ne tik paruošiant nepriekaištingas vizualines priemones, bet ir teisingai planuojant komunikaciją ir ją įgyvendinant.Šioje komandoje dera itin aukštas profesionalumas, darbo kokybė, modernus požiūris, principingumas ir skvarbus protas, leidžiantis užbėgti įvykiams už akių. Didėjant darbo tempui, kilus įtampai ar komunikacijos krizei, sveikas protas ir žmogiškumas tampa išsigelbėjimu. Sėkmingai suvaldytos sudėtingos situacijos ilgainiui įrodė, kad su „Media Dia“ komanda jokia audra nebaisi. Vadiname juos KOLEGOMIS iš didžiosios raidės.

Ričardas Jovaiša
UAB „Atostogų parkas“ direktorius

Galime tik teigiamai atsiliepti apie VšĮ „Media Dia“ atliktas paslaugas. Ypatingai džiaugiamės 2019 m. Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventės renginių viešinimu, kurį atliko komunikacijos agentūra „Media Dia“. Parengti pranešimai apie miesto šventės renginius ir apie projektą „Ateities Kretinga“ pateko į daugelį Lietuvos naujienų portalų. Visi darbai buvo atlikti laiku ir pagal iš anksto sutartą grafiką. Vaizdo klipai buvo parengti atsakingai ir labai kokybiškai. Vaizdo klipų filmavimuose dalyvavo didelės grupės žmonių, tačiau įmonės operatoriai sklandžiai įgyvendino visus susitarimus ir sumanymus, operatyviai sprendė problemas, iškilusias ne dėl „Media Dia“ kaltės.

Irma Žąsytienė
Kretingos r. savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius
Irma Žąsytienė

Bendradarbiavimas su „Media Dia“ buvo labai naudingas. Profesionaliai išgrynintos verslo veiklos specializacijos ir tinkamai parinkti komunikacijos kanalai bei priemonės atitiko naujai pasirinktą mūsų įmonės įvaizdį. „Media dia“ padėjo mums atlikti įmonės prekės ženklo atnaujinimą (rebranding): iš tradicinio sporto klubo persiorientuoti į sveikatingumo klubą šeimai.Metų laiko bendradarbiavimo pakako, kad klientų pasąmonėje senos sporto klubo asociacijos pasikeistų į sveikatingumo klubą šeimai, kas mums leido pritraukti +20 % daugiau naujų ir svarbiausia – tikslinių klientų, padėjo sumažinti sezonišką pajamų svyravimą vasaros metu.

Tomas Kesminas
Sveikatingumo klubo šeimai „Apelsinas“ direktorius
Tomas Kesminas
Trying to access array offset on value of type null in /home/investin/domains/kuriameverslui.lt/public_html/Ip/Internal/PageAssets.php:202