Apie kūrėją

Digital Partners

Kūrybinė skaitmeninė agentūra

Susisiekite el. paštu https://www.digitalpartners.lt

„Digital Partners“ komanda turi didesnę nei 7 metų patirtį kuriant interneto projektus ir juos plėtojant. Mūsų tikslas – sukurti profesionalų interneto projektą, atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus ir poreikius.

Kuriame reprezentacines svetaines įmonėms, organizacijoms bei individualiems asmenims. Atsižvelgdami į klientų poreikius administruojame ir atnaujiname interneto svetainių projektus. Užsiimame elektroninių parduotuvių kūrimu, pardavimų skatinimu bei palaikymu.

Grafinis dizainasSkaitmeninės paslaugosReklama ir komunikacija

Atsiliepimai

Rekomenduoju jauną, veržlią ir inovatyvią komandą, kurie niekada nesustoja ties vienu darbu ir nuolatos bando pateikti klientui priderintą dizainą bei web sprendimą. Likau patenkintas padarytu darbu bei nuolatine priežiūra. Džiaugiuosi šios komandos sveiku požiūriu į augantį verslą.

Modestas Tamutis
UAB „Lantelis“ direktorius
Modestas Tamutis

Ačiū komandai „Digital Partners“, sukūrusiai mūsų svetainę. Gavau daug efektyvių patarimų, ką ir kaip geriau daryti, kad svetainė būtų tobulesnė. Labai vertinu tai, kad komanda puikiai žino, ką daro, jų patarimai labai vertingi, todėl į juos visuomet atsižvelgsiu. Labai ačiū. Linkiu sėkmės dirbant su kitais projektais!

Lina Nikitinaitė
„Gratitude Journal“ autorė
Lina Nikitinaitė